مهاجرت

مهاجرت - مهاجرت به خارج از کشور

فایل ویدئویی موسسه MIE در خصوص:

صفر تا صد مهاجرت

اطلاعاتی که در این ویدئو به شما ارائه می دهم نتیجه 20 سال تحقیق مداوم است. متقاضیان مهاجرت همه چیزهایی که باید بداند را به طور خلاصه در این ویدئو  یاد می گیرند. 

default
Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

فایل صوتی این ویدئو

چطور با ما مهاجرت کنید؟

default
Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

فایل صوتی این ویدئو

درباره مهاجرت

در این مقاله به موضوع مهاجرت به طور کلی پرداخته شده است و توضیحات لازم در مورد انواع مهاجرت و دلایل آن ارائه شده است. در ادامه به سوالات زیر پاسخ خواهیم داد.

  • مهاجرت چیست؟
  • فواید مهاجرت چیست؟
  • آیا مهاجرت بدون پول امکان پذیر است؟

فلسفه و دلیل مهاجرت کردن

فایل ویدئویی موسسه MIE در خصوص با چقدر سرمایه میشه مهاجرت کرد؟

default
Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

فایل صوتی این ویدئو

فایل ویدئوی موسسه MIE در خصوص چرا مهاجرت کردم؟

default
Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

فایل صوتی این ویدئو

بررسی دلایل مهاجرت به خارج از کشور

نقل مکان نمودن جهت کار یا زندگی را می توان تعریف مهاجرت دانست. مهاجرت نتیجه ی فرایند تصمیم گیری فرد برای نقل مکان نمودن جهت زندگی یا تحصیل و … است. این فرایند تصمیم گیری می تواند از عوامل مختلفی حاصل شود که براساس شرایط هر فرد می تواند متفاوت باشد. دلایل و عوامل مهاجرت می تواند شخصی، قومی یا ملیتی باشد. افراد می توانند به دلایل شخصی و خانوادگی مانند تحصیل و گسترش کسب و کار یا زندگی در کنار دیگر افراد خانواده که قبلاً مهاجرت نموده اند و…مهاجرت نمایند یا اینکه تحت فشارهای جامعه اعم از شرایط جنگی یا فرهنگی و اقتصادی و… در کشور مقصد، به این نتیجه برسند که کشور دیگری می تواند برای زندگیشان مناسبتر باشد. در مورد دلایل و عوامل مهاجرت به طور کلی می توان این چنین سخن گفت؛ هر عاملی که باعث شود فرد به این نتیجه برسد که محیط دیگری برای وی می تواند بستر مناسبی جهت رسیدن به اهداف او ایجاد نماید، را می توان جزء دلایل مهاجرت دانست که این دلایل می تواند فرد به فرد متفاوت باشد.

بررسی روش های مهاجرت به خارج از کشور

برای مهاجرت به خارج از کشور راه ها و روش های مختلفی وجود دارد که فرد می تواند با توجه به ویژگی های شخصی، اهداف و رویکرد خود بهترین روش مهاجرتی را انتخاب نماید. هر کدام از روش های مهاجرتی دارای شرایط خاص خود هستند و فرد باید برای اقدام از روش مورد نظر خود تمامی شرایط لازم را در نظر بگیرد و در صورت داشتن آن شرایط به مهاجرت از روش مورد نظر بیاندیشد و اقدام نماید. اکنون برای مهاجرت 7 روش اصلی وجود دارد که عموم روش های مهاجرتی در این 7 کتگوری می گنجد این روش ها شامل: کار، تحصیل، سرمایه داری، افراد خاص، تولد، ازدواج و پناهندگی می گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر این روش ها را به طور کلی در زیر توضیح داده ایم:

کار

روش کار به این صورت است که دلیل اصلی فرد برای مهاجرت، کار کردن و داشتن شغل در کشور خارجی دیگر است. در این روش فرد با توجه به تخصص و سابقه ی کاری و داشتن شرایط مهاجرت کاری می تواند اقدام نماید. از مزایای مهاجرت کاری داشتن درآمد در ابتدای مهاجرت است که بسیار پر اهمیت است. مهاجرت کاری خود دارای روش های مختلف اعم از جاب آفر، جاب سیکر، سیستم امتیاز بندی یا اسکیل ورکر است که با توجه به کشور مقصد، باید مسیر درست را انتخاب نمود.

در روش جاب آفر که در عموم کشورها مورد قبول است فرد باید قبل از مهاجرت در کشور مقصد از طرف کارفرما پیشنهاد کاری داشته باشد و با داشتن پیشنهاد کاری به سفارت مراجعه نماید تا بتواند ویزای کاری کشور مقصد را اخذ کند. ارسال جاب آفر از طرف کارفرما در هر کشوری می تواند شرایط خاص خود را داشته باشد.

در برخی از کشورها مانند کشور آلمان و اتریش با توجه به نیاز این کشورها به برخی از مشاغل به افرادی که در آن زمینه دارای تخصص و سابقه ی کار هستند، اجازه داده می شود که به مدت معلوم عموماً 6 ماه در خاک آن کشور حضور پیدا نمایند و در آن مدت به جستجوی کار بپردازند. عموماً با توجه به نیاز آن کشور به شغل مربوطه فرد در طی مدت مورد نظر می تواند با کارفرما قرار داد کاری منعقد نماید که در صورت انعقاد قرارداد اقامت کاری کشور مورد نظر را کسب خواهد نمود. کشورهای آلمان و اتریش را با توجه به دارا بودن این نوع ویزا، می توان بهترین کشور برای مهاجرت کاری ایرانیان دانست.

در برخی کشورها مانند کشور کانادا و استرالیا افرادی که در جستجوی کار هستند می توانند در صورت داشتن شرایطی مهاجرت نمایند. این شرایط دسته بندی شده و دارای امتیاز است که فرد با کسب امتیاز مورد نیاز امکان اقدام از این طریق را خواهد داشت.

فایل ویدئوی موسسه MIE در خصوص کار در خارج از کشور و کاریابی

default
Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

فایل صوتی این ویدئو

فایل ویدئوی در خصوص خدمات موسسه برای تحصیل در خارج از کشور

default
Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

فایل صوتی این ویدئو

تحصیل

روش تحصیلی به این صورت است که فرد برای ادامه تحصیل خود با اخذ پذیرش از مدرسه، کالج، دانشگاه و… می تواند ویزای تحصیلی کشور مقصد را اخذ نماید و به مدت تحصیل در کشور مورد نظر خود اقامت داشته باشد. عموماً روش های تحصیلی نیاز به ارائه مدرک زبان یا شرکت در آزمون زبان دارد اما در برخی از کشورها مانند اتریش و سوئد امکان اقدام بدون مدرک زبان نیز وجود دارد که در این صورت فرد با پذیرش تحصیلی در دوره زبان وارد کشور مقصد خواهد شد، این کشورها را با توجه به عدم نیاز به مدرک زبان می توان جزء راحت ترین کشور برای گرفتن ویزای تحصیلی و راحت ترین کشور برای مهاجرت ایرانی ها به شمار آورد.

هر فردی که برای مهاجرت تحصیلی اقدام می کند، حتما باید یک سری هزینه ها را در نظر داشته باشد. از جمله هزینه تحصیل و هزینه زندگی. در اکثر کشور ها تحصیل به زبان اصلی آن کشور بسیار کم و تقریبا رایگان است. از این کشور ها می توان، آلمان، اتریش و فرانسه را نام برد. لطفا توجه داشته باشید که برای تحصیل در کشورهای انگلیسی زبان ملزم به پرداخت شهریه می باشید.

در خصوص اخذ بورسیه تحصیلی در خارج از کشور می توان گفت که اکثر بورسیه ها برای مقاطع دانشگاهی هستند. به این صورت که برخی از دانشگاهها بورسیه را به دانشجویان مقطع تحصیلی لیسانس، فوق لیسانس و دکترا می دهند و برخی دیگر برای مقطع خاصی مانند دکترا بورسیه را در نظر دارند. شرط دریافت بورسیه تحصیلی معمولا داشتن رزومه تحصیلی قوی و یا نداشتن اوضاع مالی مناسب است.

در میان متقاضیان تحصیل در خارج از کشور افرادی هستند که سطح زبان متوسطی دارند و نمی توانند مدرک زبانی را که دانشگاه از آن ها درخواست می کند را ارائه دهند. در برخی از کشور ها و برخی از دانشگاهها امکان تحصیل برای این افراد وجود دارد. به این صورت که قبل از ورود به دوره تحصیلی اصلی می توانند ابتدا در دوره زبان دانشگاه مد نظر خود شرکت کنند و پس از ایجاد آمادگی لازم وارد مقطع تحصیلی اصلی خود شوند.

سرمایه گذاری

روش سرمایه گذاری از دیگر روش های مهاجرتی است که در این روش فرد با وارد نمودن سرمایه ی خود در کشور مقصد می تواند به آن کشور مهاجرت نماید. البته باید گفت هر نوع سرمایه گذاری نمی تواند منجربه مهاجرت و اخذ اقامت گردد. هر کشوری با توجه به اهداف خود بستر های متفاوتی را ایجاد می نماید که سرمایه گذار خارجی با وارد نمودن سرمایه ی خود در ان بستر بتواند اقامت آن کشور را اخذ نماید. برای سرمایه گذاری در هر کشور باید به فاکتورهایی مانند تولید ناخاص ملی، میزان تورم، نرخ فساد و.. توجه نمود تا بتوان مهاجرت و سرمایه گذاری مطمئنی داشت. سرمایه گذاری ها عموماً در ملک، ثبت شرکت، کارآفرینی و استارت آپ انجام می شود. روش خود حمایتی یا تمکن مالی روش دیگری است که بر پایه سرمایه است اما نیاز به وارد نمودن سرمایه در کشور مقصد ندارد و فرد می تواند از این طریق اقامت کشورهای که امکان اقدام از این طریق را ایجاد نموده اند را کسب نماید.

در این روش های سرمایه گذاری، شخص باید یک طرح تجاری ارائه دهد که نشان دهد طرح او برای کشور مقصد مفید است. در کشورهای مختلف مبالغ متفاوتی برای ثبت شرکت مورد نیاز است. شخص متقاضی نیاز است که متناسب با نوع شرکت خود نیروی کار استخدام کند و حقوق، بیمه و مالیات بپردازد.

خرید ملک در خارج از کشور یکی از محبوبترین نوع سرمایه گذاری ها می باشد. در کشورهای زیادی می توان ملک خرید ولی تنها چند کشور هستند که از طریق خرید ملک اقامت دهند. از جمله این کشور ها می توان به پرتغال، ترکیه و یونان اشاره کرد.

در روش کارآفرینی شخص یک بیزنسی را در کشور هدف خود ایجاد می کند که از طریق آن می تواند اقامت بگیرد، سرمایه اولیه خود را به دست بیاورد و هم سود کسب و کار خود را دریافت کند. در روش استارت آپ شخص باید ایده ای نو و جدیدی داشته باشد که در آن زمینه تحصیل و تخصص مرتبط دارد. کشورهایی مانند انگلستان، کانادا و.. برای این روش مناسب هستند.

فایل ویدئوی موسسه MIE در خصوص سرمایه گذاری در خارج از کشور

default
Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

فایل صوتی این ویدئو

افراد خاص

در برخی از کشورها برای افرادی که دارای ویژگی های منحصر به فردی همچون کسب مقامات بین المللی در مسابقات ورزشی یا فرد شناخته شده ای در حوزه هنری و… هستند، امکان اخذ ویزا با توجه به دارا بودن این شرایط ایجاد گردیده است. فرد می تواند با اثبات داشتن شرایط منحصر به فرد ویزای مربوطه را اخذ نموده و اقامت کشور مورد نظر را دریافت دارد.

ازدواج

در روش ازدواج فرد باید حتماً با فردی که تبعه یا مقیم دائم کشور مقصد است ازدواج یا نامزد نماید تا بتواند با توجه به شرایط همسر خود در کشور مقصد به وی ملحق شود. در روش ازدواج واقعی بودن آن بسیار مهم است و در صورت صوری بودن عواقب بدی برای هر دو طرف خواهد داشت.

تولد

کشورها معمولا از دو سیستم برای تواد نوزاد استقاده می نمایند؛ سیستم خاک و سیستم خون. که در سیستم خون فقط نوزادی تابعیت کشور مورد نظر را اخذ می نماید که پدر و مادر وی تبعه ی آن کشور باشند. در سیستم خاک به دنیا آمدن نوزاد در خاک کشور مورد نظر حتی در صورت اینکه پدر و مادر طفل تبعه ی کشور دیگری باشند می تواند منجر به اخذ پاسپورت کشور مورد نظر گردد. در برخی کشورها امکان اخذ پاسپورت با توجه به به دنیا آمدن طفل در خاک کشور مورد نظر برای والدین نیز وجود دارد مثل کشور برزیل که پدر و مادر پس از 12 ماه از تولد فرزند می توانند تابعیت برزیل را کسب نمایند که این کشور را جزء راحت ترین کشور برای گرفتن شهروندی می توان به شمار آورد. اما عموم کشورها در این روش فقط به طفل اجازه اخذ پاسپورت را خواهند داد.

پناهندگی

پناهندگی روشی می باشد که افرادی که از نظر نژاد، قومیت، عضویت در گروه های سیاسی، گرایشات جنسی و… در کشور مبدا تحت فشار باشند و از نظر جانی و مالی خطرات زیادی آن ها را تهدید نمایند می توانند در کشورهایی که عضو اتحادیه ژنو هستند پناهنده شوند. این کشورها باید بستر مناسب جهت اقامتگاه و زندگی این افراد را ایجاد نماید. البته با توجه به خطرات این روش به هیچ عنوان آن را پیشنهاد نمی نماییم و موسسه مشاوره ای MIE هیچ گونه خدماتی در این زمینه ارائه نمی نماید.

فایل ویدئوی موسسه MIE در خصوص شرایط و خطرات پناهندگی

default
Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

فایل صوتی این ویدئو

بررسی بهترین مقاصد مهاجرتی در دنیا

فردی که به مهاجرت می اندیشد و سپس اقدام می نماید با توجه به ریسک هایی که می پذیرد باید بهترین مقصد را برای مهاجرت خود و همینطور بهترین کشور برای تابعیت را در نظر بگیرد. شناخته شدن بهترین مقصد می تواند نتیجه ی عوامل مختلفی باشد که برای هر فرد می تواند متغیر باشد اما به طور کلی برای مهاجرت باید فاکتورهایی را در نظر گرفت که با توجه به میزان اهمیت آن فاکتور برای فرد می توان مقصد مناسب را انتخاب نمود از جمله فاکتورهایی که فرد باید به آن ها توجه نماید: آب و هوا، دموکراسی کشور، سطح علمی کشور و ثبات اقتصادی آن از مهم ترین فاکتورهای مورد توجه برای انتخاب بهترین مقصد مهاجرتی می باشد. در زیر برخی از مقاصد مهاجرتی که سالانه افراد زیادی از سراسر دنیا را به خود جلب می نماید لیست شده است:

آمریکا

یکی از مقاصد اصلی مهاجران برای اخذ اقامت کشور آمریکا می باشد این کشور با توجه به داشتن فاکتورهای مناسبی از جمله دموکراسی، دانشگاه ها و مدارس برتر دنیا و سیستم آموزشی قوی، آب و هوای مناسب، ثبات اقتصادی و بستر مناسب برای رشد اقتصادی، دارا بودن بزرگترین بازار بین المللی و امکان اشتغال در مشاغل مختلف بسیار مورد توجه است. برای مهاجرت به کشور آمریکا راه های زیادی وجود دارد. مهاجر پذیر بودن این کشور و همینطور رعایت اصل تعادل نژادی باعث شد علاوه بر راه های موجود روش لاتاری نیز به انواع راه های مهاجرتی به کشور آمریکا اضافه گردد. از این رو از دید افراد بسیاری بهترین کشور برای مهاجرت آمریکا می باشد.

کانادا

کانادا از جمله کشورهای مهاجر پذیر و توسعه یافته در دنیا می باشد. داشتن سطح رفاه بالا، نرخ پایین تورم، وجود فرصت های شغلی متنوع و… باعث شده است این کشور یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت و زندگی باشد. این کشور با توجه به اینکه به رشد اقتصادی خود از طریق جذب سرمایه گذار بسیار توجه می نماید، بستر مناسب انواع سرمایه گذاری های پویا از جمله: کار آفرینی و استارت آپ را ایجاد نموده است. با توجه به مهاجرت اخیر ایرانیان به کشور کانادا می توان کانادا را بهترین کشور برای مهاجرت ایرانیان 2021 دانست. با توجه به اینکه پس از 5 سال می توان به پاسپورت این کشور طی شرایطی دست یافت، در معرفی راحت ترین کشور برای گرفتن پاسپورت می توان کانادا را نام برد.

استرالیا

کشور استرالیا یکی از کشور های انگلیسی زبان در دنیا می باشد. این کشور پس از کشور آمریکا و کشور کانادا سومین مقصد مطلوب مهاجران از سراسر دنیا می باشد و هر ساله میزان قابل توجهی از مهاجران را به خود جلب می نماید. تقریبا می توان گفت یک سوم جمعیت کشور استرالیا از مهاجران تشکیل شده است. از جمله دلایل مهاجرت به کشور استرالیا می توان به رفاه مالی بالا، کیفیت زندگی مطلوب، استاندارد های آموزشی برتر و امنیت شغلی و… اشاره نمود. برای مهاجرت به کشور استرالیا راه های زیادی از جمله تحصیل، کار، سرمایه گذاری و… وجود دارد که فرد می تواند با توجه به شرایط خود از بهترین راه مطلوب اقدام نماید. ولی با این حال به دلیل سیاست های خاص برای جذب مهاجر جزء سخت ترین کشور برای مهاجرت می باشد.

نحوه اخذ ویزای استارتاپ استرالیا 2024

نوامبر 24, 2023/توسط fereshte ahmadi

لیست مشاغل پر درآمد در استرالیا

نوامبر 18, 2023/توسط fereshte ahmadi

تمکن مالی ویزای تحصیلی استرالیا 2024

ژوئن 26, 2023/توسط رویا برموزیان

شرایط سنی ایده آل برای تحصیل در استرالیا در 2024 چیست؟

می 27, 2023/توسط رویا برموزیان

دانشگاه نیو ساوت ولز استرالیا (University of New South Wales)

می 4, 2023/توسط Z Ghasemi

دانشگاه موناش استرالیا؛شرایط پذیرش و هزینه ها

آوریل 7, 2023/توسط Z Ghasemi

دانشگاه کوئینزلند استرالیا، معرفی رشته ها+هزینه های تحصیل

آوریل 3, 2023/توسط ریحانه فرزانه

صفر تا صد تحصیل در دانشگاه آدلاید استرالیا

مارس 16, 2023/توسط ریحانه فرزانه

رشته شیمی در استرالیا| از تحصیل تا بازار کار

مارس 12, 2023/توسط ریحانه فرزانه

دانشگاه سوینبرن استرالیا – بررسی شرایط پذیرش و امکانات تحصیل

مارس 7, 2023/توسط ریحانه فرزانه

رشته گرافیک در استرالیا، پذیرش تحصیلی و فرصت های شغلی گرافیست در استرالیا

مارس 1, 2023/توسط ریحانه فرزانه

مهاجرت کاری و تحصیلی معلمان به استرالیا

ژانویه 15, 2023/توسط رویا برموزیان

فایل ویدئوی موسسه MIE در خصوص کانادا یا استرالیا

default
Loading...
در حال بارگذاری ویدئو. چند لحظه منتظر بمانید.

فایل صوتی این ویدئو

کشورهای اروپایی

کشورهای واقع در قاره اروپا، با توجه به نزدیکی به کشور ایران برای مهاجران ایرانی بسیار مورد توجه است. کشورهای اروپایی با توجه به داشتن امکانات بالا می توانند زندگی مطلوبی را برای فرد فراهم آورند. در مورد کشورهای اروپایی باید گفت درست است که همه ی این کشورها در قاره ی اروپا واقع شده اند و اکثراً جزء اتحادیه اروپا می باشند ولی همه ی کشورهای اروپایی دارای شرایط یکسانی جهت مهاجرت نمی باشند و هریک از این کشورها مزایای خاص خود را دارا هستند و از شرایط مختص خود برای مهاجرت پیروی می نمایند. از کشورهای مطلوب ایرانیان در قاره اروپا می توان به کشورهای زیر اشاره نمود:

انگلستان

با توجه به اینکه زبان انگلیسی جزء زبان رسمی این کشور است بسیار مورد توجه می باشد. کشور انگلستان جزء اتحادیه اروپا نمی باشد، به همین دلیل بستر مناسبی را برای افرادی که در جستجوی کار هستند ایجاد نموده است. دانشگاه های انگلستان جزء برترین دانشگاههای دنیا می باشند به طوری که هر ساله در 10 دانشگاه برتر دنیا نام دانشگاه های انگلستان می درخشد.

آلمان

کشور آلمان یکی از کشورهای مطلوب ایرانیان است. میانگین سنی جمعیت آلمان رو به پیری می باشد به همین دلیل این کشور در جذب مهاجران جوان و فعال بسیار کوشا است. با توجه به نرخ بیکاری پایین و نیاز به نیروی کار جوان می توان گفت این کشور بهترین کشور برای مهاجرت کاری ایرانیان است.

اتریش

دیگر کشور آلمانی زبان قاره ی اروپا که در مرکز این قاره وجود دارد کشور اتریش می باشد. این کشور به دلیل امنیت بالا، آلودگی پایین، موقعیت شغلی مناسب، دسترسی راحت به مسکن، نرخ بیکاری پایین جزء بهترین کشورها جهت مهاجرت شمرده می شود. کشور اتریش از ثروتمندترین کشورهای جهان می باشد و امکانات بالایی را برای شهروندان خود فراهم نموده است.

سوئیس

کشور سوئیس جزء کشورهای ثروتمند دنیا با زیبایی منحصر به فرد می باشد. سطح در آمد و رفاه در این کشور نسبت به سایر کشورها بسیار بالاتر می باشد البته به همان مقدار نیز میزان هزینه های زندگی در کشور سوئیس بالاتر از سایر کشورهای اروپایی است اما با داشتن شغل در این کشور می توان گفت این هزینه ها کاملا قابل پوشش است.

هلند

هلند کشور کوچکی واقع در اروپای غربی است. این کشور به دلیل رشد اقتصادی بالا و تورم پایین همواره مورد توجه می باشد. هزینه ی زندگی در کشور هلند، با اینکه در اروپای غربی واقع شده است مطلوب می باشد. هزینه ی پایین تحصیل در کشور هلند، این کشور را جزء بهترین مقاصد تحصیلی در اروپا قرار داده است.

دانمارک

کشور دانمارک در یک تعادل درآمدی به سر می برد به طوری که اکثر مردم این کشور در یک سطح اقتصادی قرار دارند. میزان فساد اداری در این کشور بسیار پایین می باشد. این کشور هر ساله جزء شادترین کشورهای شناخته می شود.

کشورهای آسیایی

مهاجرت به کشورهای آسیایی با توجه به نزدیکی فرهنگی، هزینه زندگی پایین و… می تواند جزء مقاصد مهاجرت قرار گیرد. از کشورهای آسیایی مورد توجه می توان به کشور ژاپن اشاره نمود، کشور ژاپن سومین قدرت برتر اقتصادی دنیا می باشد از دیگر کشورهای آسیایی می توان کشور چین را  نام برد. این کشور به دلیل هزینه های پایین زندگی و تحصیل مقصد بسیار مناسبی جهت تحصیل می باشد و آن را جزء کم هزینه ترین کشور برای مهاجرت می توان به شمار آورد. همچنین، کشورهای حوزه خلیج فارس به خاطر نزدیکی به ایران و درآمد بالا برای برخی از ایرانیان مقصد مهاجرتی قرار می گیرند.

خدمات موسسه MIE

با توجه به اینکه مهاجرت به آینده ی شخص بستگی دارد با تصمیم اشتباه فرد، می تواند نتایج جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد به همین خاطر بهتر است در ابتدا با یک مشاور و وکیل با تجربه مشورت نمود. موسسه مشاوره ای MIE با داشتن 17 سال سابقه کاری در زمینه ی مهاجرت تمامی خدمات لازم را جهت مهاجرت ارائه می نماید. شما می توانید در ابتدا از مشاوره مهاجرت رایگان مجموعه که به صورت تلفنی ارائه می شود استفاده نمایید. سپس در صورت تصمیم گیری برای مقصد مورد نظر خود از وکیل و مشاور مربوطه با پرداخت هزینه مشاوره مهاجرت اقدامات لازم را به عمل آورید. به طور مثال برای اقدام به مهاجرت در اروپا می توانید از مشاوره مهاجرت به اروپا استفاده نموده و اقدامات لازم را به وسیله ی وکیل مهاجرت به اروپا به انجام رسانید. همینطور شما می توانید با تهیه پکیج گام به گام تا اخذ اقامت مهاجرت بدون نیاز به وکیل داشته باشید. در این پکیج صفر تا صد مهاجرت در قسمت های مختلف ارائه داده شده است که در صورت مشاهده این ویدیو در حد یک وکیل می توانید اطلاعات کسب نمایید. اگر مهاجرتتان به قصد داشتن شغل می باشد می توانید از پکیج گام به گام تا کار در خارج از کشور استفاده نموده در این پکیج تمامی مراحل کاریابی از چگونگی جستجو برای کار تا استخدام توضیح داده شده است که در این صورت فرد می تواند مهاجرت رایگان داشته باشد.

مؤسسه حقوقی ملک پور اتریش

اگر شما دوست عزیز به مهاجرت علاقمند شده اید و تمایل پیدا کردید که در این کشور زندگی کنید، همواره می توانید با ما تماس بگیرید و سوالات خود را در این خصوص بپرسید. ( ما با کمال میل و بصورت رایگان در خدمت شما عزیزان هستیم )

اطلاعاتی که در این وبسایت مشاهده می نمایید بر اساس تحقیقات اشخاصی هست که غیر حقوقی هستند و موسسه MIE هیچ گونه مسئولیت حقوقی در خصوص اطلاعات وبسایت ندارد. ما همیشه توصیه می کنیم این اطلاعات را راستی آزمایی کنید و با یک وکیل لوکال در میان بگذارید.

تمامی حقوق برای موسسه MIE محفوظ است.
مشاوره رایگان