امور حقوق داخلی

علاوه بر آنچه که در خصوص فعالیت موسسه MIE در حوزه حقوق بین الملل گفته شد ، این موسسه با به کار گرفتن وکلا و حقوقدانان برجسته و متخصص در گرایش های مختلف حقوقی ، اقدام به ارائه خدمات گسترده و همه جانبه حقوقی در حوزه حقوق داخلی می نماید.

دپارتمان حقوق داخلی موسسه MIE با توجه به نیاز افراد جامعه و با در نظر گرفتن قوانین جمهوری اسلامی ایران اقدام به ارائه خدمات ذیل می نماید:

  1. برگزاری سمینارهای آموزشی و دوره های تخصصی حقوق به منظور ارائه خدمات آموزشی – حقوقی به وکلای جوان و دانشجویان رشته های مختلف حقوق جهت کسب اطلاعات نظری و عملی پیرامون مباحث مختلف حقوقی و موفقیت در آزمون های مربوطه جهت ادامه تحصیل و اشتغال به مشاغل حقوقی.
  2. قبول وکالت جهت ثبت اختراع، طرح صنعتی ، برند و علامت تجاری و همچنین ثبت آثار ادبی و هنری و ثبت شرکت در مراجع ذی صلاح داخلی جهت تضمین حقوق و منافع مخترعان ، صنعتگران ، هنرمندان و … .
  3. اقدام به داوری منصفانه و بی طرفانه به منظور حل و فصل اختلافات و منازعات مختف جهت قضا زدایی و جلوگیری از توسل به مسیر فرسایشی و پرهزینه دادگستری.
  4. ارائه مشاوره جهت تنظیم انواع قراردادهای تجاری و حقوقی ، و ارائه مشاوره در ارتباط با کلیه دعاوی حقوقی و مباحث مربوط به این دعاوی.

قبول وکالت در کلیه دعاوی حقوقی از قبیل دعاوی کیفری ، دعاوی مربوط به حقوق قراردادها ، دعاوی مرتبط با حقوق خانواده ، دعاوی تجاری و …

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات ارائه شده توسط دپارتمان امور حقوق داخلی موسسه MIE به سایت www.malekpour.ir  مراجعه نمائید.

همچنین می توانید جهت تعیین وقت ملاقات با وکلا و مشاوران این موسسه به شماره تلفن های موسسه تماس حاصل نموده و یا به آدرس پست الکترونیکی تخصصی دپارتمان به آدرس    [email protected]  پست الکترونیکی ارسال نمائید.

 مطالب مرتبط حقوقی :

مشاوره در دعاوی حقوقی

وکالت در دعاوی کیفری

وکالت در دعاوی خانواده

وکالت در دعاوی ملک و املاک

وکالت در دعاوی اسناد تجاری (برات ، سفته و چک )

مشاوره در تنظیم انواع قرارداد

امور مربوط به داوری

ثبت اختراع و علائم تجاری

بررسی حق اشتغال بیگانگان

 

 

اطلاعاتی که در این وبسایت مشاهده می نمایید بر اساس تحقیقات اشخاصی هست که غیر حقوقی هستند و موسسه MIE هیچ گونه مسئولیت حقوقی در خصوص اطلاعات وبسایت ندارد. ما همیشه توصیه می کنیم این اطلاعات را راستی آزمایی کنید و با یک وکیل لوکال در میان بگذارید.

تمامی حقوق برای موسسه MIE محفوظ است.
مشاوره رایگان